Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Włącz/wyłącz Dźwięk Opcje Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

18:45-- dyzio: tośku drogi będziesz zamawiał koszul na nowy sezon albo jakiś naszywki na kurtki
19:16-- Admin: jezeli chodzi o koszulki to nie przewiduje juz zamowien, no chyba, że sam sobie zamówisz pojedyńczo. Jest taka możliwość. Tylko napewno więcej Ci policzą niż zbiorowo
19:18-- Admin: Koszulke możesz zamówić w BilkaBis w budynku LOK
20:40-- dyzio: zrób posta to jeszcze posta to może ktoś jeszcze by chciał ja bym to ogarną jak będę w pl
20:40-- Admin: oki spoko
19:25-- linkinpio: Cześć Tosiu, co tam słychać u Ciebie ?
20:23-- Admin: a siemka
20:23-- Admin: Piotrus
20:24-- Admin: Leci jakos powolutku
20:24-- Admin: przygotowuję się powoli do sezonu fizycznie i umysłowo :)
20:25-- Admin: zdalem testy na prawko takze jestem zadowolony
14:28-- PREZES: Cześć Piotrek datę potwierdziłem bezpośrednio u kolegi z Pirates powiedział ze bez zmian 3-5 lipiec
15:43-- linkinpio: Super :D Właśnie gadałem z managerem jak nikt nie ma urlopu w tym czasie to ja zamawiam i przylatuję :D
18:03-- PREZES: to co ? pod biedronką się nie spotkamy tylko jedziesz z Biłgoraja ?
18:03-- Admin: to juz nie to samo
18:03-- Admin: hehe
18:05-- PREZES: niema tego złego zawsze ktoś z tyłu musi się szwendać bo chłopaki sprzęty coraz szybsze kupują a ty dalej 599cm2
18:07-- PREZES: Ta mowa do Piorta
18:08-- Admin: 599 ale z jakim tempem
18:08-- Admin: piotrek na trasie jest nie do objechania
18:10-- PREZES: to miała być mała intryga w celu obudzenia Piotra
23:36-- linkinpio: Sorki nie widziałem wcześniej :P
23:37-- linkinpio: hehehe no spoko niech mają i po 2000cc i tak jestem pewny, że z tyłu jechać nie będę :P
23:38-- linkinpio: Ale boję się trochę o wprawę bo mogę mieć jej mało w tym roku :/ bo nie bedę miał jak jeździć bo tu moto żadnego nie mam ale myślę czały czas jak to zmienic ;P
21:57-- Admin: SIEMKA TITO
21:57-- Admin: JESTES W BLG
21:57-- Admin: ??
22:34-- tito: nie kraków
16:49-- Admin: jedziemy z moto GP

Imię:
Wiadomość:

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

AKCESORIA MOTOCYKLOWE

Brak opublikowanych kategorii w AKCESORIA MOTOCYKLOWE.

Kto jest on-line

Total users online: 1 Użytkownik i 25 Gości Online
Legenda ::   Administrator Globalny moderator Moderator Zablokowany Uczestnicy Gość
  • Razem wiadomości: 1181 | Tematów: 212
  • Sekcji: 9 | Kategorii: 29
  • Odwiedzin - Dziś: 0 | Wczoraj: 0
  • Odpowiedzi - Dziś: 0 | Wczoraj: 2
Time to create page: 0.750 seconds
Zasilane przez Forum Kunena